GİZLİ MÜŞTERİ

Mystery Shopper

Ajans Ovono, tüketiciler üzerinde merak ettiğiniz her türlü anketi titizlikle yapar ve firmanızın yeni stratejiler belirlemesine yardımcı olur. Ayrıca Ajans Ovono’nun “Gizli Müşteri” hizmeti de ürün veya hizmetlerinizin tüketicilere kolaylıkla ulaşıp ulaşmadığını gözler önüne serer.

            Gizli Müşteri, firmanızı müşterilerinizin gözünden görmenin en etkili yolu olup hizmet kalitenizi artırmanıza ve kendinizi geliştirmenize katkı sağlar. Gizli müşteri, anlaşmalı olarak ürün veya hizmetlerinizi satın alan ve çalışanlarınızın hal, hareket, davranış, tutum, bilgi, beceri ve samimiyet gibi özelliklerininin yanı sıra hizmete ya da ürüne hakimiyet, müşteri memnuniyeti, ilgi, uyumluluk ve güleryüzlülük gibi özelliklerini de raporlayarak size sunar. Siz de bu sayede, çalışanlarınızın müşterileriniz ile olan ilişkilerini rahatlıkla gözlemleyebilirsiniz.

Gizli müşteri şirketleri
Gizli müşteri şirketleri

Mystery shopping in Turkey, İstanbul Antalya

press to zoom
Mystery shopping in Turkey, İstanbul
Mystery shopping in Turkey, İstanbul

Gizli müşteri firmaları, istanbul, Antalya

press to zoom

Gizli Müşteri ve Anket Hizmetleri

                Tüm firmalar, gerek ürün ve hizmetlerinin tüketici üzerindeki etkisini görmek gerekse yeni ürün ve hizmetlerinin tüketicileri nasıl etkilediğini incelemek için belirli aralıklarla kamuoyu araştırması yaptırır. Bu araştırmalar sonucunda hazırlanan raporlara göre firmalar yeni stratejiler uygular ve tüketicilerinin istekleri doğrultusunda değişikliklere giderler. Kimi zamanlarda ise bu araştırmalar firmaların rakipleriyle olan farklarını ve benzerliklerini ortaya koyarken, tüketicilerin ortaya çıkan yeni ihtiyaçlarını gözler önüne sererek firmalara yeni stratejileri konusunda ipuçları verir.     

     

            Gizli Müşteri Hizmeti sayesinde, müşterinizin gözünden genel görünümünüzü, çalışanlarınızın işiniz ile uyumunu, sürekli karşılaşılan aksaklıkların sebebini, zaman kayıplarının nedenlerini ve projelerinizin ilerleme durumlarını inceleyebilirsiniz.

            Ajans Ovono’nun sizlere sunduğu Gizli Müşteri ve Anket Hizmetleri, sektördeki diğer rakiplerinize karşı her zaman önde olmanızı ve bu sayede daha verimli ve daha dinamik çalışmanızı sağlamaktadır. Bu hizmetler sayesinde, tüketicinin nabzını daha iyi tutabilir, çalışanlarınız arasındaki adaleti daha iyi sağlayabilir, sektörün getirdiği yeniliklerden ve tüketicinin ortaya çıkan yeni ihtiyaçlarından daha kısa sürede haberdar olabilir ve yeni yatırımlarınızı bu bilgilerin ışığında oluşturabilirsiniz. Ortaya koyduğunuz yeni iş stratejilerinin, tüketici üzerinde nasıl bir etkisi olduğunu Ajans Ovono’nun size sunacağı analiz raporlarında kolaylıkla görebilirsiniz.

            Ayrıca Gizli Müşteri Hizmetini rakipleriniz üzerinde de kullanabilir ve onların eksikliklerini – fazlalıklarını rahatlıkla gözlemleyebilirsiniz. Gizli Müşteri ve Anket Hizmetlerinde profesyonel bir hizmet sunan Ajans Ovono ile çözüm ortağı olup işinize canlılık ve verimlilik katmak istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz!