top of page

SAHNE VE DEKOR HİZMETLERİ

Sahne ve Dekor
Hizmetleri

Event Branding Decoration
Çapa 1

Ajans Ovono, düzenlediği etkinliklerin konsept çalışmaları, içerik temini ve motto yaratılması gibi çalışmaları başından sonuna kadar titiz çalışmalarla yürüten deneyimli kadrosu ile firmaların amacına uygun ve memnuniyet düzeyi yüksek geri dönüşler almasını sağlamaktadır.

Teknik ve görsel açıdan en ileri uygulamalarla hazırlık yapan Ajans Ovono, firmaların kendi bünyesindeki ve sektörel alandaki yansımalarını göz önünde bulundurmaktadır. Sahip olduğu deneyimli tasarım ekibi ile 2 ve 3 Boyutlu çalışmaları hazırlayarak müşterilerine düzenledikleri her türlü organizasyonlardan maksimum sonuçları elde etmeleri için yardımcı olur.

Yapacagınız etkinlige yönelik yenilikçi, yaratıcı ve uygun maliyetli lansman, event,kongre, toplantı, ödül, açılıs, gala, konser, defile gibi etkinliklerinizde sahne arkası görseller etkinliginizi tamamlayıcı niteliktedir. Kendi bünyemizdeki profesyonel ekibimiz ile tasarım ve montaj konusunda hizmet vermekteyiz. Sahne dekoru ile sınırlı kalmayıp, podyum, kayıt, karsılama deskleri, kürsü, headtable, internet merkezleri, kiokslar, yönlendirme levhaları ve konsept malzeme üretimleriyle etkinliginizi görsel anlamda bir sölene çeviriyoruz.

Fuar
Standı

Exhibition Stand Booth production in Istanbul
Çapa 2

Ajans Ovono, işinde uzman ekibi ile fuar, ürün tanıtımı gibi kurumsal etkinliklerinizde ahşap fuar standı, kongre standı, modüler fuar standları, ürün tanıtım standları, AVM kiosk stanlar gibi geniş ürün seçenekleri ile profesyonel hizmet vermektedir.

 

Kongre, fuar ve seminerlerde misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlayabilmeniz için sektörünüze ve firma kurumsal kimliğinize uygun standlar kuruyoruz.

Ekstra Hizmetler
Kamera, Catering
Led Ekran, Ses ve Işık...

Event Stage Corporate Event Desing
Çapa 3

Profesyonel olarak kongre fuar ve toplantı hizmetleri, açılış, kokteyl ve kutlama organizasyonları, stand tasarımları, süsleme ve dekorasyon, part time personel istihdamı, manken, host ve hostes temini,  ürün tanıtım etkinlikleri, ses ışık ve sahne dekoru, simultane çeviri, teknik ekipman kiralama  hizmetlerimizin arasındadır.

Ajans OVONO olarak organizasyonlarımızın göz alıcı bir şekilde gerçekleşmesi için gereken tüm ihtiyaçları en ince detayına kadar düşünüyoruz. Amacımız, müşterimizin hedeflerini, hayallerini ve isteklerini gerçeğe dönüştürmektir.

  • Ses,  ışık, görüntü,  truss sistemleri,

  • Catering

  • Led Ekran Kurulumu

  • Simultane çeviri sistemleri,

  • Projeksiyon, barkovizyon,

  • Stand, karşılama deski 

  • Sahne ve Dekor

  • Fuar stand ve ekipmanları

Tescilli Markalarımız

bottom of page