top of page

ETKİNLİK YÖNETİMİ

Çapa 1
        Ajans Ovono, Marka etkinlikleri, kurumsal organizasyonlar, turizm destek hizmetleri, kongreler, toplantılar, teşvikler, sergiler, sunumlar, lansman, gala, açılış, kokteyl, online etkinlikler ve diğer benzeri etkinliklerin organizasyonlarında  ihtiyacınız olabilecek hizmetleri sağlama konusunda uygun etkin ve garantili çözümler sunmaktadır.

Alanında uzmanlaşmış ekiplerden oluşturduğumuz networkümüz ile hedeflerinize ulaşmada, maliyeti en aza indirmek ve bütçenizi maksimize etmek için sizinle  birlikte çalışır, reklam, pazarlama, promosyon,organizasyon, yaratıcı çalışmalar ve ürünler konusunda zamana ve teknolojiye uygun çözümler sunuyoruz.

Event Management Istanbul

Tüm ihtiyaçlarınızın tek bir elden temin edildiği, başka hiçbir firma ya da ajans ile muhatap olmadan, rahat, verimli,  eksiksiz ve profesyonel bir organizasyon için Ajans Ovono hazır!

İster Online İsterseniz Fiziksel mekanlarda..

Kongre - Bayi Toplantı - Seminer - Konferans - Sempozyum Organizasyonları

Bayi Toplantı
Organizasyonu 

Event Company Antalya
Çapa 2

Ajans Ovono olarak, bayi toplantı organizasyonlarınızda çözüm ortağınız olmaya hazırız.

 

Bayi toplantı organizasyonları hizmetlerimiz, organizasyon öncesi tamamen sizin istekleriniz ve talepleriniz doğrultusunda şekillenmekte, yine bu istek ve talepler ışığında tesis, bölge ve mekan seçimleri itina ile yapılmakta ve tüm organizasyon için gereken bütçe raporlanarak, size sunulmakta, bütçe artırımı ve kısıtlaması konusunda eklenip çıkarılabilecek hizmetler de birer opsiyon olarak size bu raporla birlikte bildirilmektedir. Ajans Ovono, bayi toplantı organizasyonunuz için gerekli olan tüm rezervasyonları sizin adınıza yapar ve sizin tüm hizmetleri tek bir yerden almanızı sağlayarak, bu tip organizasyonlarda, organizasyon sahiplerinin çokça şikayetçi olduğu yoğunluğu ortadan kaldırır. Bayi toplantı organizasyonunuz için mekanın hazırlanması, düzenlenmesi, sahne ve teknik ekipmanların kurulumu ve karşılama hizmetleri de Ajans Ovono’nun hizmetlerine dahil olup gerekli görüldüğü takdirde tercüman ve teknik altyapı desteği de verilmektedir.

senior meeting organization company
Antalya Event Management Agency

Ulaşım , gezi ve yemek gibi hizmetler de bayi – toplantı organizasyonlarınız içerisinde alabileceğiniz hizmetlerden olup Ajans Ovono kalitesi ve güvencesi altındadır.

            Siz de lansman – basın toplantılarınızı, eğitim toplantılarınızı, dönem toplantılarınızı ve bayi toplantılarınızı Ajans Ovono’nun çözüm ortaklığı ile organize edebilir, şirketinizin yılın belli dönemlerinde yapması gerektiği bayi toplantılarını dilerseniz yemekli, konaklamalı ve gezili bir biçimde planlayabilirsiniz. Bu tarz bir bayi toplantısı hem sizin prestijinize katkı sağlayacak hem şirket içi motivasyonu artıracak hem de iş veriminize olumlu yönde etki edecektir. Bayi toplantı organizasyonları, şirketlerin tek başlarına organize edemeyecekleri kadar büyük ve kapsamlı organizasyonlardır. Bu tip organizasyonlarda zaman ve maliyet kaybı yaşamamak için Ajans Ovono gibi bir profesyonel desteğin yanınızda olmasında büyük bir fayda olacaktır. Çünkü Ajans Ovono’nun işinde uzman ve profesyonel ekibi, bir bayi toplantı organizasyonu için ihtiyaç duyulan her şeyi önceden düşünüp kolaylıkla uygular. Böylece bayi toplantı organizasyonunuz verimli, eğlenceli ve faydalı bir şekilde geçer.

            Ajans Ovono, profesyonel bir çözüm ortağı olarak %100 Hizmet Garantisi ile bir bayi toplantı organizasyonu için tüm ihtiyaçları dikkate alır ve şirketinizin düzenlemek istediği bayi toplantılarını eksiksiz bir biçimde organize eder.

            Tüm ihtiyaçlarınızın tek bir elden temin edildiği, başka hiçbir firma ya da ajans ile muhatap olmadan, rahat, verimli, eksiksiz ve profesyonel bir bayi toplantısı organizasyonu için Ajans Ovono hazır!

            Siz de Ajans Ovono ile çalışmanın ayrıcalıklarına sahip olmak istiyorsanız, hemen iletişime geçebilirsiniz.

Kongre -  Konferans -  Seminer ve  Sempozyum Organizasyonları

Çapa 3

       Kongreler, konferanslar, seminerler ve sempozyumlar gerek kişisel hayatımız gerekse iş hayatımız için oldukça önemli etkinliklerdir. Bu etkinlikler sayesinde katılımcılar yeni şeyler öğrenir ve öğrendiklerinin ışığında gerek hayatlarına gerekse kariyerlerine yeni yönler verebilir. Ayrıca katılımcılar bu etkinlikler sayesinde yeni insanlarla tanışıp sosyalleşme imkanına da sahip olurlar. Bu tür etkinliklerin şüphesiz ki zor yanları da vardır. Bu zor yanların en önemlisiyse bu etkinlikleri organize etmektir.

İşte tam burada Ajans Ovono, çözüm ortağınız olarak size hizmet vermeye hazır!

Ajans Ovono istediğiniz tür, konsept ve büyüklüklükte kongre, konferans, seminer ve sempozyum organizasyonlarınızda, alanında uzman ve profesyonel ekibi ve kusursuz hizmet anlayışıyla yanınızda! Ajans Ovono ile organize edeceğiniz her etkinlikte, katılımcılarınıza unutulmaz anlar yaşatacaksınız.

Çünkü Ajans Ovono bütün etkinlerinizi istekleriniz doğrultusunda planlar ve yapılabilecek en iyi organizasyonu yapabilmek için tüm detayları göz önünde bulundururarak çalışır ve etkinliğin her safhasında profesyonel bir hizmet anlayışını ilke edinir. Ayrıca eğer isterseniz Ajans Ovono, etkinliğiniz için gerekli olan duyuru broşürlerinin hazırlanmasından katılımcılara gönderilmesine, etkinlik programınızın kitapçıklarının hazırlanmasından gerekli tüm karşılama hizmetlerine kadar organizasyon hizmetlerine ekler.

Conference Meeting Event Antalya
Event istanbul, event antalya
Congress in istanbul company, event management
Hotel tourism meeting organization event istanbul

Ajans Ovono, organizasyon süreciniz içerisinde katılımcılarınızın ulaşım ve transfer işlemlerini de sağlamaktadır. Etkinlikte ihtiyaç duyulması halinde, profesyonel hizmet elemanı, tercüman ve teknik altyapı desteğini de veren Ajans Ovono, bu altyapının kurulumu ile de ilgilenmektedir. Böylece, etkinliğiniz için başka hiçbir firmaya ihtiyaç duymazsınız!

Etkinliğiniz için masaların hazırlanması, teknik altyapı ve desteğin oluşturulması, her alanda profesyonel eleman destek hizmeti, iç ve dış dekorasyon da Ajans Ovono’nun saymakla bitmeyecek hizmetlerinden birkaçıdır.

Ayrıca Ajans Ovono yalnızca kongre, konferans, seminer ve sempozyum organizasyonlarınızda değil, gala gecelerinde, kapanış gecelerinde, fuarlarda, standlarda kısacası ihtiyaç duyduğunuz her organizasyonda çözüm ortağınız olmaya hazırdır! Eğer siz de kongrenizde, konferansınızda, seminerinizde veya sempozyumunuzda kaliteli ve memnuniyet garantili bir organizasyon firmasının çözüm ortağınız olmasını istiyorsanız, Ajans Ovono, tam da sizin kriterlerinize uygun!

Ajans Ovono alanında uzman profesyonel ekibi ve memnuniyet garantili hizmet anlayışı ile her organizasyonda yanınızda…

Etkinlik Planlama ve Yönetimi

Çapa 4
Event planner istanbul, antalya event agency
Gala Dinner Event Organization Istanbul Antalya

 

                Eğer hayallerinizi süsleyen, yenilikçi, sıradışı ve ilgi çekici bir etkinlik planlamayı ve bu etkinliğin kusursuz bir organizasyona sahip olmasını istiyorsanız, ihtiyacınız olan tek çözüm ortağı Ajans Ovono!

            Hayallerinizde yeri olan her şey bizim için değerlidir ve her hayal gerçeğe dönüşmeye değerdir. Biz de bu anlayışla, istediğiniz organizasyon her ne ölçüde büyük ve sıradışı olursa olsun, etkinlik planlamasını ve yönetimini büyük bir titizlik ve hassasiyetle yapıyor, etkinliğin başından sonuna dek profesyonel iş anlayışımız ve %100 memnuniyet garantili hizmetlerimiz ile yanınızda olmayı sürdürüyoruz. Etkinlik öncesinde, bu etkinlik ile alakalı tüm organizasyonu tüm detaylarıyla analiz ediyor ve size gerekli bütçeyi rapor ediyoruz.

            Etkinlik Planlama ve Yönetimi hizmetleri kapsamında size özel projeleriniz, lansman ve tanıtım etkinlikleriniz, gençlik festivalleri ve büyük çaplı toplantılarınız, yurt içi gösteri performanslarınız, kültür ve sanat projeleriniz, kurumsal motivasyon toplantılarınız ve sosyal sorumluluk projelerinizde destek oluyor, bu hizmet kapsamında etkinliğiniz için her türlü analizi yapıyoruz.

            Ajans Ovono olarak, ilk önce etkinliğiniz için gerekli konsepti oluşturuyor ve oluşturduğumuz bu konseptin gereksinimleri doğrultusunda yeri geldiğinde sıradışı yeri geldiğinde minimalist tasarımlarla etkinliğinizin ruhunu mekana yansıtıyoruz.

Ardından, etkinliğinizi ilk anından son anına kadar planlayarak olası aksiliklerin önüne geçiyor ve size hem zamandan hem de paradan tasarruf sağlıyoruz. Üstelik bütçe planlamasını ayrı bir rapor olarak size sunuyor ve bu konudaki görüşlerinize göre harcamalarda ayarlama yapabiliyoruz.

Etkinliğinizin konseptine uygun biçimde, varsa firma logonuzun, etkinliğiniz ile alakalı görsellerin, etkinlik programının, etiketlerin, yaka kartlarının, etkinlik yemekli ise yemek menülerinin, varsa davet ya da teşekkür mektuplarının ve etkinlik yönlendirmelerinin tasarım ve uygulamaları da etkinlik planlama ve yönetimi hizmetimize dahildir.

Ajans Ovono, profesyonel ve deneyimli kadrosuyla, etkinliğinizin seyrini değiştirecek dokunuşlar yapar ve etkinliğinizi unutulmaz bir anıya dönüştürür.

Eğer siz de unutulmaz bir etkinliğe imza atmak istiyorsanız, Ajans Ovono, ihtiyaç duyduğunuz tek çözüm ortağınız!

Hemen bizimle iletişime geçin, etkinlik planlama ve yönetimi konusunda en profesyonel desteği alın.

Tescilli Markalarımız

bottom of page